Aydora Deterjan’a Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübeyle Üretiyoruz

AYDORA, 2005 yılında AF-SUL Temizlik ve Hiz. Tur, Gıda, İnş. Nak. San. Ticaret Limited Şirketi unvanı ile  İzmir Ata Sanyisindeki 250 metrekarelik bir alana kurulu fabrikasında Ceyhun BARUTLU kuruculuğunda ticari hayatına başladı.

AYDORA, Kimya Mühendisi kontrolünde , konusunda uzman ekibiyle faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren, topluma çevreye ve yasalara saygılı, müşteri  beklentilerini birinci öncelik kabul ederek kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir.

 

Vizyonumuz ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Tüketicinin Türkiye’deki üreticiler arasında birinci tercihi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kendi Sektöründe, Türkiye genelinde kaliteli ürün çeşitleri ile müşterilerinin güvenli ürünler kullanmasını sağlayan, sektöründeki tüm yasal mevzuatları yakından takip ederek, ISO 9001:2008 Yönetim sistemlerine uygun üretim yapan, her türlü gelişim ve değişimi yönlendiren , müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, tüm iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği sektöründe lider bir şirket olmak.

About Us / Vision and Mission

ABOUT US

AF-SUL Cleaning and Cleaning Services Factory is one of the leading factories having operated by Ceyhun BARUTLU since 2005 with its techno-modern facility over than 250 square meters  closed area located in Çiğli/ İZMİR -TURKEY

VISION : To become the first choice of consumers within all manufacturers in TURKEY.

MISSION : Being a leading company in its sector by following all legislations, ISO 9001:2008 Management Systems and Customer & Employee Satisfaction.

Ürünlerle ilgili isteklerinizi merkezimize bildirin
doğru ürünü yapmak için çalışıyoruz.

Hemen Bize Ulaşın

Kurucumuz

Kurumsal Değerlerimiz

Amacımız ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimizin memnun olması ve yeni müşterilere ürünlerimizi tavsiye etmesi…

  • Müşteri Odaklı: Müşterilerimizden gelen istekleri kendi isteklerimiz  gibi düşünüyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve ürünlerimizi geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı: Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini yapmak için çalışıyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz. Müşterilerimizin evlerinde en iyi sonucu almaları için çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yenilikleri kullanıyoruz.
  • Büyüme / Uluslararası Pazar: Yerelde ürünlerimizi tanıtıyoruz; bayi ağıyla sürekli genişleyerek uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Uluslararası pazarlarda var olmak için çalışıyoruz.

Aydora Deterjan Tarihi

Profesyonel Çamaşır, Ev Bakım ve Endüstriyel ürün üretmektedir.

Aydora Deterjan, çevreye dost kalarak, müşterilerine hizmet etme taahhüdü ile tanınmaktadır. İzmir Çiğli’den tüm Türkiye’ye  kaliteli  ve ekonomik temizlik  ürünleri sunan şirketin müşterileriyle mükemmellik ve özverili bir geçmişi vardır.

Çamaşır Deterjanı ile başlayan üretim, bu gün onlarca farklı alanda yüzlerce ayrı ürün portföyüne dönüşmüştür.

Şirketimiz 2005 yılında İzmir – Çiğli’deki  Ata Sanayi Sitesine Çamaşır Deterjanı üretmek için faaliyetlerine başladı. Sonrasında daha fazla müşteriye hizmet vermek için ürün kapsamını  ve üretim kapasitesini genişletti.

Zaman içinde müşterilerden gelen talepler doğrultusunda; Çamaşır Yumuşatıcısı,  Mutfak Temizlik Deterjanı, Ahşap Temizleyici, Ultra Çamaşır Suyu, Genel Temizlik ürünleri ve Endüstriyel Ürünleri portföyüne ekledi.

Aydora Deterjan Markalı Ürünler, Türkiye genelindeki tüketicilerin günlük yaşamlarının ayrılmaz parçası haline geldi. Çamaşır,Ev Bakım ve Endüstriyel ürünlerinde, tüm Türkiye’de lider firmalardan birisi oldu.

Niçin Aydora Seçmelisiniz?

Mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle bizi seçin. Üretim faaliyetlerine başladığımız andan itibaren kaliteli ve güvenilir ürünlerde Aydora Marka haline geldi. Ürünlerimizi satın alan müşterilerimiz, kalite odaklı, ekonomik ürünler için bize güveniyor, her defasında ürünlerimizi kullanmaya devam ediyor.

Çevre Dostu Ürünler
Ürünler üretilirken çevre dostu ve sağlıklı olmasına  dikkat edildiği için Aydora Deterjan Markalı Ürünler tercih nedenidir.
Az Deterjanla Fazla Temizlik
En az deterjanla daha en fazla temizlik elde edilebildiği için  Aydora Deterjan Markalı Temizlik Ürünleri tercih nedenidir.
Düşük Isıda Başarılı Temizlik
Düşük ısılarda bile başarılı bir temizlik sağladığı için tercih Aydora Deterjan markalı ürünler tercih edilmektedir.